Ta strona do prawidłowego działania wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.

Witamy na naszych stronach!

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podczas dalekiej podróży. Na nasze dobre samopoczucie może wpłynąć wybór nowoczesnego i wygodnego autokaru, z przestronnym wnętrzem, a także z doświadczoną i miłą obsługą.

W trosce o spełnienie Państwa oczekiwań, chcielibyśmy zaoferować nasze usługi wynajmu komfortowych autokarów. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu bezpiecznie i komfortowo.

Dla nas nie liczy się ilość, lecz jakość świadczonych usług, a jakość ta nie jest przypadkiem, lecz wynika z pewnych faktów:

  • posiadamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie na trasach całej Europy,
  • dysponujemy nowoczesną flotą komfortowych autokarów marki Setra oraz Mercedes,
  • świadczymy stałe usługi dla znanych polskich firm, touroperatorów i biur podróży,
  • współpracujemy z klientami z całej Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych, a na życzenie, zapewniamy również kierowców ze znajomością języków obcych,
  • świadczymy fachową pomoc w zakresie planowania i doboru najkorzystniejszych tras przejazdu oraz kalkulacji towarzyszących im opłat drogowych,
  • specjalizujemy się w obsłudze grup przyjazdowych, jednakże równie często obsługujemy wycieczki objazdowe, przewozy liniowe i wahadłowe oraz liczne imprezy okolicznościowe.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu i zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać ofertę cenową dotyczącą wynajmu autokaru lub mikrobusu, mogą Państwo skorzystać z poniższego formularza. Prosimy koniecznie o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką.
FORMULARZ
PUSTY PRZEJAZD (BEZ PASAŻERÓW)
Dziękujemy
skontaktujemy się z państwem jak najszybciej to mozliwe